O nás

Spoločnosť MaxWay s.r.o. je dopravná agentúra zabezpečujúca služby osobnej, mikrobusovej a autobusovej 
prepravy osôb na profesionálnej úrovni.

Na základe niekoľkoročných skúseností v oblasti prepravy dokážeme flexibilne reagovať na každý typ požiadavky, či už sa jedná o bežný transfer, alebo komplikované prepravy veľkého počtu osôb z rôznych miest. Viac informácií o všetkých ponúkaných službách sa dozviete v sekcií SLUŽBY.

Spoľahlivo zmapovaný trh obchodných partnerov a vybudované obchodné vzťahy s nimi, nám umožňujú zabezpečovať transfery s výjazdom z každého mesta či obce v Slovenskej republike. Zabezpečíme Vám vnútroštátnu aj zahraničnú  dopravu osôb. Skúsení vodiči sa starajú o bezpečnú jazdu za každých okolností a počasia.

Pri kalkulácií prepravy Vám radi vypracujeme bezplatný komplexný časový harmonogram a návrh nástupných miest tak, aby ste do cieľa dorazili vždy včas. Vy sa tak môžete venovať iným činnostiam a zároveň tak šetriť náklady a vynaloženú energiu. Pohotovo reagujeme na nepredvídane udalosti a samozrejmosťou je pristavenie náhradného vozidla v čo najkratšom možnom čase. 

Cenu prenájmu vozidiel sa snažíme vždy konzultovať a prispôsobovať Vášmu rozpočtu. Záleží nám na individuálnom prístupe ku každému z Vás.

Neustále sa zlepšujeme, dávame si väčšie ciele a zdokonaľujeme to, čo robíme.

Zašlite nám svoju požiadavku, objednajte si prepravu a presvedčte sa o kvalite služieb na vlastnú skúsenosť.